Minulost

Založeno v roce 2005

PKK byla založena v roce 2005 třemi advokáty, z nichž dva působili ve špičkové mezinárodní advokátní firmě a jeden v renomované tuzemské advokátní kanceláři. Počet společníků se postupně rozšířil na čtyři.  Kancelář si našla své místo nejen v budově Tyršova domu, se kterou je nyní již tradičně spojována, ale zejména na českém advokátním trhu.

 

PKK se zařadila po boku zavedených kanceláří, kterým směle konkuruje svými prvotřídními právními službami. Od roku 2007 jsme součástí evropské sítě renomovaných právních kanceláří European Law Firm (www.european-law-firm.com).

Jsme tak schopni zajistit vysoce kvalitní právní služby ve většině evropských zemích. Současně rovněž spolupracujeme se špičkovými advokátními kancelářemi v USA, prostřednictvím kterých zajišťujeme našim klientům potřeby v oblasti právního poradenství v zámoří.

Současnost

Jistota kvalitní právní služby

Tým PKK založený na spojení mezinárodních zkušeností a brilantních znalostí českého práva se v uplynulých letech postupně rozrůstal a dlouhou dobu v něm působí více jak dvacet právníků.

PKK a její právníci získali četná národní i mezinárodní ocenění a svojí stabilitou a dobrým jménem je PKK pro klienty stále přitažlivější. Postupně získala špičkovou profilaci v řadě právních oblastí, ve kterých může soutěžit s nejprestižnějšími konkurenty. 
Její devizou je však zejména univerzálnost, letité zkušenosti a prakticky neomezené spektrum právních služeb, které díky struktuře svého personálního obsazení je PKK schopna klientům poskytnout.

Klienti oceňuji zejména schopnost právníků PKK srozumitelným způsobem definovat skutečná (nikoli virtuální teoretická) právní rizika a navrhovat jejich účelná konstruktivní řešení.
 

Budoucnost

Inovace

Nadále na sobě pracujeme a chceme efektivně a rychle poskytovat co nejlepší právní služby v rychle měnícím se světě představujícím nové a nepoznané výzvy.

Perspektivu PKK však můžete ovlivnit i Vy. Dejte na doporučení našich stávajících klientů, navštivte naši advokátní kancelář a svěřte své právní záležitosti do rukou týmu PKK.


Učiníme vše pro to, abyste i Vy byli našimi spokojenými klienty a naše služby mohli dále doporučovat. Dobře odvedená práce a Vaše spokojenost je pro nás tou nejcennější odměnou. Jsme připraveni pracovat na Vašem úspěchu.

Zanechte nám kontakt

Ozveme se vám

sekretariat@ak-pkk.cz+420 257 007 450
PELIKÁN KROFTA KOHOUTEK
advokátní kancelář s.r.o.
Tyršův dům, Újezd 450/40, 118 01 Praha 1
Parkování v našem areálu je možné.GPS: 50.0844737, 14.4064023
Vjezd: Nosticova 4